Kristall: kollane jaspis

6.00 


Kivi orienteeruvad mõõtmed: 38 x 25 x 20 mm.

1 laos

Kirjeldus

Kivi orienteeruvad mõõtmed: 38 x 25 x 20 mm.

 

KOLLANE JASPIS

Kollasele jaspisele annavad iseloomuliku värvi rauaühendid. Kollane jaspis on kaitsev kristall. See hoiab inimest kindlalt valitud teel, aidates vältida valesamme. Kristall hoiab eemale halvad inimesed ja halvad sündmused.

Tõmbab ligi õnne ja õnnelikkust, viimast läbi selle, et viib inimese selliste sündmuste keskele, mis õnnelikumaks muudavad. Kristall aitab saada elus positiivseid kogemusi.

Kollane jaspis aitab hoida sidet koduga ja koduga seonduvate meeldivate mälestuste. Seetõttu on kollane jaspis hea kaaslane neile, kes lähevad elama või töötama kodunt kaugele või võtavad ette pika reisi.

Kollane jaspis tugevdab enesekindlust ning parandab julgust teiste inimestega suhtlemiseks.

Nagu ka varem öeldud, on kollane jaspis seotud koduga, mistõttu võiks seda oma kodus hoida, et see tooks õnne koju ja hoiaks pereliikmete suhted korras. Kristall aitab igal pereliikmel ennast kodus õnnelikuna tunda.

Paljudes maades on levinud traditsioon, kus peidetakse majaehitusel maja ehitusmaterjalide vahele kollase jaspise kristallid. Seeläbi loodetakse suurendada koduga seotud õnne.

Kollane jaspis aitab ennast eemale hoida halbadest inimestest. Kandes kollast jaspist tead alateadvuslikult päris hästi seda, millistest inimestest tuleks eemale hoida ja milliseid inimesi endale lähedale lasta.

Kollane jaspis parandab töökeskkonnas inimeste efektiivsust. Aitab keskenduda ja eesmärkidele pühenduda.

Kollane jaspis on hea kaaslane neile, kes soovivad halbadest harjumustest vabaneda. Seetõttu sobiv kristall dieedi pidamiseks, suitsetamisest loobumiseks jne.

Tähtkujudest on kollane jaspis hea kristall Kaksikutele, Lõvidele ja Kaljukitsele.

Juhul kui Sul on tekkinud küsimus toote kohta või soovid toote tarneaja täpsustamist, siis palume täita allolevad infoväljad:

Garanteerime, et ülalesitatud andmeid kasutame üksnes päringule vastamiseks. Esitatud päringutele vastame üldjuhul kuni 12 tunni jooksul.