vara.ee e-poe püsikliendiks saavad liituda kõik soovijad ja liitumine on TASUTA. Püsikliendiks liitumine võitab aega ainult mõne minuti ja soodustus hakkab kehtima koheselt.

Püsikliendiks liitumiseks on vaja minna aadressile varapood.ee/minu-konto, lisada oma eesnimi, perekonnanimi, kasutajanimi, e-posti aadress ja parool. Seejärel jõuab e-posti aadressile konto aktiveerimiseks e-kiri. Tuleb veel klikkida selles kirjas olevale aktiveerimislingile ja ongi registreerimine lõpule viidud.

vara.ee e-poe püsikliendile kehtib 5% allahindlus kõikidelt toodetelt, v.a. need tooted, mis on juba sooduspakkumises teiste kampaaniate raames. Samuti ei kehti soodustus kinkekaartidele.

Veelkord peamised tingimused:

  • Püsikliendiks liitumine on tasuta
  • Püsiklient saab vara.ee e-poe poolt pakutavatelt toodetelt 5% allahindluse, v.a. juhul, kui toode või tooted on juba eelnevalt sooduspakkumises. Samuti ei kehti soodustus kinkekaartidele.

A.J.A. Grupp osaühingul on õigus teha ühepoolseid muudatusi püsikliendiprogrammis. Kõikidest muudatustest teavitame varapood.ee veebilehekülje kaudu.