Meie e-poest saab kaupa tellida Eestisse ja Soome. Soome saab tellida ainult sellist kaupa, mis mahub Smartposti pakiautomaati.

Laos olevad tooted postitame hiljemalt järgmisel päeval. Edasi sõltub tellitud paki jõudmine kliendini postiettevõtete tarnekiirusest:

  • Omniva pakiautomaaditeenuse puhul üldjuhul 1-2 tööpäeva.
  • SmartPosti Eesti pakiautomaaditeenuse puhul üldjuhul 1-3 tööpäeva.
  • SmartPost Soome pakiautomaaditeenuse puhul üldjuhul 2-5 tööpäeva.
  • Omniva kullerteenuse puhul üldjuhul 1-2 tööpäeva.
  • DPD kullerteenuse puhul üldjuhul 1-2 tööpäeva.

Tellitavate toodete juures on kirjas eeldatav tarneaeg, millele on juba sisse arvestatud paki saatmine postiettevõtte teenusega. Eelpooltoodud aega arvestame alates makse laekumisest makse arveldusarvele või järelmaksulepingu vormistamisest.

Tellitava kauba puhul oleme tarneaja arvutamisel arvestanud sellega, et postiettevõttel kulub postipaki kättetoimetamiseks 2-3 kalendripäeva (alates makse laekumisest makse arveldusarvele või järelmaksulepingu vormistamisest). Juhul, kui postiettevõttel kulub kauba kättetoimetamiseks rohkem aega (meist mittetulenevatel põhjustel: pikad pühad, suur pakkide hulk vms.), siis võib tarneaeg mõne päeva võrra pikeneda..

Tarneaja pikenemisel (tellitavate toodete puhul) võtame ise kliendiga e-kirja teel ühendust, et leppida kokku edasistes sammudes.

Võimalikud tarneviisid on:

  • SmartPost pakiautomaati (4.50 €). Saatmine tasuta, kui tellimuse summa ületab 70 €.
  • Omniva pakiautomaati (4.50 €). Saatmine tasuta, kui tellimuse summa ületab 70 €.
  • SmartPost Soome pakiautomaati (10.50 €). Saatmine tasuta, kui tellimuse summa ületab 70 €.

Kui toode või tooted on mõõtmetelt pakiautomaadi jaoks liialt suured, tarnime kauba Omniva kulleriga. Vastav märkus on sellisel juhul kirjas toote kirjelduses. Vastava märgistusega toote puhul ei lisandu postiteenuse tasu.

Seinafotode tarne toimub kulleriga (Omniva ja DPD). Seinafotode puhul ei lisandu postiteenuse tasu. Tarneaadressina kasutame tellimuse vormistamisel kasutatud aadressi.