Kaelakee: zebra jaspis

Kuumakse al. 5.71  / 12 kuud

66.49 

Kaunis zebra jaspisest helmestega kaelakee. Keti pikkus on 106 cm, tuti pikkus 10 cm. Kaelakeed kaunistab ilmakaartega ripats.

Tarneaeg 5-11 tööpäeva.

Tellitav kaup

Tootekood: am001_kaelakee205 Kategooriad: , , Sildid: , , , , , , Kaubamärk:

Kirjeldus

Kaunis zebra jaspisest helmestega kaelakee. Keti pikkus on 106 cm, tuti pikkus 10 cm. Kaelakeed kaunistab ilmakaartega ripats.

 

ZEBRA JASPIS

Zebra jaspis on üks paljudest jaspise liikudest. Tegemist on must-valge kirju struktuur.

Tegemist on tasakaalustava kiviga, aidates hoida energiad liikuvatena. Kui tunned, et Sinu elus pole kõik päris see, mida olid oodanud, siis see kivi on Sinu jaoks.

Zebra jaspis aitab unistada, avades Sinu meeled.

Kui Sinus on tekkinud tunne, et mõned inimesed või seltskonnad Sind ei hinda või aktsepteeri, siis zebra jaspise kandmine aitab Sul selgusele jõuda, kas Sinu kahtlustel on tegelikult ka alust või mitte.

Kui Sinu tutvusringkonnas on mõni inimene, kes ei tunne elu üle rõõmu, siis tasub talle kinkida zebra jaspise käevõru, et ta leiaks taas tee rõõmu juurde. Zebra jaspise käevõru kinkides saab teine inimene osa Sinu õnnest.

Kõige enam mõjutab Zebra jaspis Kaksikuid ja Sõnne.

Juhul kui Sul on tekkinud küsimus toote kohta või soovid toote tarneaja täpsustamist, siis palume täita allolevad infoväljad:

Garanteerime, et ülalesitatud andmeid kasutame üksnes päringule vastamiseks. Esitatud päringutele vastame üldjuhul kuni 12 tunni jooksul.