Hetkel otsas!  

Kristallipuu: roheline aventuriin

Vabandame, toode on hetkel laost otsas! Kui soovid teada, kui toode on tagasi müüki tulnud, telli oma e-posti aadressile teavitus. Selleks kliki nupule "Teavita mind, kui kaup on müüki tulnud!"
Kuumakse al. 8.89  / 6 kuud

52.32 

Kristallipuu rohelise aventuriiniga. Õnnepuu. Puu kõrgus on orienteeruvalt 17-20 cm. Iga puu kristallid on kuju ja värvitooni poolest erinevad. Kasutatud traat on hõbedase värviga.

Tarneaeg 5-11 tööpäeva.

  Teavita mind, kui kaup on müüki tulnud!
  Saadame teate, kui kaup on müügile jõudnud!

(Soovid teavituse tühistada? Kliki siia!)

Kirjeldus

Kristallipuu rohelise aventuriiniga. Õnnepuu. Puu kõrgus on orienteeruvalt 17-20 cm. Iga puu kristallid on kuju ja värvitooni poolest erinevad. Kasutatud traat on hõbedase värviga.

 

ROHELINE AVENTURIIN

Roheline aventuriin on õnne ja külluse kristall. Tõmbab ligi materiaalset heaolu ning seda kiiresti pärast selle kristalli hankimist. Rohelist aventuriini võiks enda läheduses hoida just need, kes on sattunud materiaalsete probleemide keskele.

Roheline aventuriin neelab endasse elektromagnetkiirgust. Hea hoida ruumides, kus on palju elektrilisi seadmeid, näiteks telerid või arvutid.

Aitab hoida inimest kindlalt jalgadega maa peal. Aitab ära hoida uisapäisa tegutsemist, hoides energiad suunatud kõige olulisematele asjadele. Lisaks hoiab eemale ebaõnne. Hoia seda kristalli enda läheduses siis, kui soovid oma elus midagi märkimisväärset saavutada.

Sobib suurepäraselt ka lastele kandmiseks. Aitab lastel areneda ja kasvada, parandab keskendumisvõimet. Suurendab üleüldist õnne.

Roheline aventuriin muudab inimese empaatilisemaks, mõistvamaks ja tolerantsemaks. Seetõttu on tegemist suurepärase kristalliga inimsuhete tugevdamisel. Aitab suhetes probleeme lahendada või ära hoida. Aitab inimestel üksteist paremini mõista või vähemalt suurendab tahet üksteist mõista. See loob võimaluse kompromisside leidmiseks.

Roheline aventuriin võiks leida oma kindla koha ka partnerite kodus. Kristall aitab muuta suhte igas mõttes paremaks. Partnerid muutuvad üksteise suhtes lugupidavamaks, oskavad üksteist kuulata ja tahavad kompromisse leida.

Suhte probleemide tekkimise korral võiks rohelist aventuriini mõlemad osapooled enda läheduses hoida. Aitab tülisid vähendada. Sunnib mõlemat osapoolt suhtes sammu või kaks tagasi astuma ja suhtes lahendusi otsima.

Kristall on positiivse mõjuga neile, kes on otsimas oma ellu armastust. Parandab võimalusi oma ellu soovitud inimese leidmiseks. Neile aga, kes on elus pettunud purunenud suhte tõttu, aitab roheline aventuriin jälle ennast leida ja eluga edasi minna.

Positiivne kristall tööga ja rahaga seonduvalt. Aitab tööalases elus paremaid tulemusi saavutada ning karjääriredelil ülespoole liikuda. Kindlasti ei tasu oodata seda, et lihttöölisest saaks rohelise aventuriini tõttu koheselt tippjuht. Seda ei juhtu, kuid samm-sammult aitab kristall paremale positsioonile jõuda.

Tervise seisukohalt on roheline aventuriin eelkõige stressi leevendaja. Aitab rahuneda ja emotsioone kontrollida. Vähendab hirmusid ning aitab üle saada ka mitmesugustest foobiatest.

Mõjub positiivselt veresoonkonnale ja südamele. Väga hea silmanägemise parandamiseks.

Aitab mitmesuguste nahaprobleemide korral: allergia, ekseemid, kõõm jne.

Juhul kui Sul on tekkinud küsimus toote kohta või soovid toote tarneaja täpsustamist, siis palume täita allolevad infoväljad:

Garanteerime, et ülalesitatud andmeid kasutame üksnes päringule vastamiseks. Esitatud päringutele vastame üldjuhul kuni 12 tunni jooksul.